Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
goska napisał:
woda już jest w kol.Szczekarkow.Dochodzi do Chodelki i cegielni.Wilków dawno mineła.
możesz więcej opisać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiejecie się z ludzi którzy piszą że wał w Popowie został wysadzony - to prawda, mój dziadek był w tym czasie na wałach i wszystko widział... wcześniej jeździły samochody i mówili że ludzie mają pół godziny na ewakuację, oczywiście to nie wystarczyło i cały Popów, Bliskowice i Świeciechów są pod wodą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Śmiejecie się z ludzi którzy piszą że wał w Popowie został wysadzony - to prawda, mój dziadek był w tym czasie na wałach i wszystko widział... wcześniej jeździły samochody i mówili że ludzie mają pół godziny na ewakuację, oczywiście to nie wystarczyło i cały Popów, Bliskowice i Świeciechów są pod wodą...
Wiecie może co się dzieje w Bliskowicach i Annopolu mam tam rodzinę, bardzo zalało? Wszystkie domy podtopione? Bardzo się martwię2717
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym momencie woda dochodzi do brzozowej koło Zagłoby, w gminie Wilków nie ma już prądu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wynika że woda jest już tutaj ?? ######img198.imageshack.us/img198/7383/45783886.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruda napisał:
w tym momencie woda dochodzi do brzozowej koło Zagłoby, w gminie Wilków nie ma już prądu...
Ok już widzę ######img198.imageshack.us/img198/7383/45783886.jpg a jaka wysokość wody jest w miejscu w którym jesteś i w obszarze zalewanym czyli dokąd sięga woda . ładujcie komórki i myślcie o zwierzętach żeby nie zostały zamknięte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że u was linek nie lubią może to przejdzie ######tnij.org/gy7u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goska napisał:
woda już jest w kol.Szczekarkow.Dochodzi do Chodelki i cegielni.Wilków dawno mineła.
goska sąd masz takie informacje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Śmiejecie się z ludzi którzy piszą że wał w Popowie został wysadzony - to prawda, mój dziadek był w tym czasie na wałach i wszystko widział... wcześniej jeździły samochody i mówili że ludzie mają pół godziny na ewakuację, oczywiście to nie wystarczyło i cały Popów, Bliskowice i Świeciechów są pod wodą...
jest tam teraz jakaś akcja na miejscu : wojsko, łodzie, amfibie etc ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś coś na temat Opola? podobno Chodelka cofa i szpital ewakuowano, prawda to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Śmiejecie się z ludzi którzy piszą że wał w Popowie został wysadzony - to prawda, mój dziadek był w tym czasie na wałach i wszystko widział... wcześniej jeździły samochody i mówili że ludzie mają pół godziny na ewakuację, oczywiście to nie wystarczyło i cały Popów, Bliskowice i Świeciechów są pod wodą...
Nikt się nie śmieje, skoro Dziadek mówił to znaczy że tak jest . Trochę tylko dziwne że koło Popowa wysadzili bo tam duży teren zalewowy nie jest . Gdyby tak przy Kępie Gosteckiej wysadzili to już bardziej logiczne że by więcej zalało ale kto ich tam pojmie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę tylko dziwne że koło Popowa wysadzili bo tam duży teren zalewowy nie jest . Gdyby tak przy Kępie Gosteckiej wysadzili to już bardziej logiczne że by więcej zalało ale kto ich tam pojmie . [/quote] Tylko w kępie cały czas ktos pracował przy wałach a w popowie miało wytrzymać Mniej ludzi mniej świadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co myślicie o chodelce?? Zagraża Opolu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wie ktoś coś na temat Opola? podobno Chodelka cofa i szpital ewakuowano, prawda to?
za daleko nie cofnie, co już cofnęło to tylko to . bo Wisła już teraz tam będzie opadać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co myślicie o chodelce?? Zagraża Opolu??
Dlaczego Chodelka ma zagrażać Opolu? Przebije się przez Zagrody? Popłynie pod górę bo się cofa? Ludzie myślcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co widze to jak nieprzerywa wałow żywioł to pomagaja im ludzie(urzedasy) albo Wawa boi sie o d*** albo inne miasta z Wielkimi przedsiebiorstwami. Jak wysadza wał u mnie po 3 dniach roboty to dojdzie do linczu, 2 policjantow zepchneli dzis do rowu jak szli na mieszkancow ktorzy sie sprzeciwiali temu zeby zrobic z nas zalew wiślany. przyjechalo okolo 30 policjantow moze nawet 40 i pokazywali jacy sa silni w grupie w tych swoich mundurkach z pala w rece na kobiety szli zeby zgonic nas, ale sie ku*** przeliczyli i 1-2 lezalo w rowie. HAMSTWO nie policja!!! ŻADEN NIE WZIOL WORKA aby grzali dupy w sukach i straszyli ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co myślicie o chodelce?? Zagraża Opolu??
człowieku!! wróć do szkoły, żadna Chodelka , Jankówka, Leonka czy też Smródka nie zagraża Opolu, Opolu jak widać zagraża jedynie fala głupoty ahoj opolanie, śpijcie spokojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co myślicie o chodelce?? Zagraża Opolu??
Chodelka Opolu nie zagraża . deszczu nie ma Za zalanie Popowa kara ich nie minie Gdyby żmijewską zalali to jeszcze dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin21 a gdzie to bylo? podobno w 2001 wyadzisli wal na ktorejs Kepie(nie wiem dokladnie czy Gostecka czy Chotecka) a 1997 w okolicach Braciejowic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
marcin21 a gdzie to bylo? podobno w 2001 wyadzisli wal na ktorejs Kepie(nie wiem dokladnie czy Gostecka czy Chotecka) a 1997 w okolicach Braciejowic
w 97 roku w kamieniu wysadzili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...